Navigation

Programmes

AUTOMEHANIČAR

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
West Bačka District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

AUTOMEHANIČAR

SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
West Bačka District
Serbian
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN”

AUTOMEHANIČAR

MAŠINSKA ŠKOLA „PANČEVO”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
South Banat District
Serbian
MAŠINSKA ŠKOLA „PANČEVO”

AUTOMEHANIČAR

TEHNIČKA ŠKOLA „SAVA MUNćAN”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
South Banat District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA „SAVA MUNćAN”

AUTOMEHANIČAR

SREDNjA ŠKOLA „VUK KARAdžIć”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Central Banat District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA „VUK KARAdžIć”

AUTOMEHANIČAR

SREDNjA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Central Banat District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA

AUTOMEHANIČAR

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
North Banat District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

AUTOMEHANIČAR

POLjOPRIVREDNO-TEHNIČKI SREDNjOŠKOLSKI CENTAR „BESEDEŠ JOŽEF”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
North Banat District
Hungarian
POLjOPRIVREDNO-TEHNIČKI SREDNjOŠKOLSKI CENTAR „BESEDEŠ JOŽEF”

AVIO-TEHNIČAR

VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

AVIO-TEHNIČAR ZA ELEKTRONSKU OPREMU VAZDUHOPLOVA

VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

AVIO-TEHNIČAR ZA ELEKTRO OPREMU VAZDUHOPLOVA

VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

AVIO-TEHNIČAR ZA VAZDUHOPLOV I MOTOR

VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „CARICA JELENA”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Nišava District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „CARICA JELENA”

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „MLADOST”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Pirot District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „MLADOST”

BRAVAR

SREDNjA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Pirot District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA

BRAVAR

SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „PREŠEVO”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Pčinja District
Albanian
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „PREŠEVO”

BRAVAR

HEMIJSKO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Pčinja District
Serbian
HEMIJSKO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA

BRAVAR

SREDNjA ŠKOLA „SEZAI SUROI”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Pčinja District
Albanian
SREDNjA ŠKOLA „SEZAI SUROI”

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „11. OKTOBAR”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Jablanica District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „11. OKTOBAR”

BRAVAR

SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „VOŽD KARAĐORĐE”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Jablanica District
Serbian
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA „VOŽD KARAĐORĐE”

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „JELENA MAJSTOROVIć”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Zaječar District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „JELENA MAJSTOROVIć”

BRAVAR

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Bor District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „VIDOVDAN”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Bor District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „VIDOVDAN”

BRAVAR

ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „IVO LOLA RIBAR”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Raška District
Serbian
ŠKOLA ZA OSNOVNO I SREDNjE OBRAZOVANjE „IVO LOLA RIBAR”

BRAVAR

MAŠINSKA TEHNIČKA ŠKOLA „14. OKTOBAR”

Secondary - Vocational secondary education
3 years
Raška District
Serbian
MAŠINSKA TEHNIČKA ŠKOLA „14. OKTOBAR”