Navigation

Programmes

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA „IVAN SARIć”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
North Bačka District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA „IVAN SARIć”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

SREDNjA STRUČNA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Šumadija District
Serbian
SREDNjA STRUČNA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Jablanica District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

MAŠINSKO-SAOBRAćAJNA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Moravica District
Serbian
MAŠINSKO-SAOBRAćAJNA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
South Bačka District
Serbian
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA UB

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Kolubara District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA UB

TEHNIČAR MEHATRONIKE

SREDNjA ŠKOLA „17. SEPTEMBAR”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Kolubara District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA „17. SEPTEMBAR”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA „MILENKO VERKIć NEŠA”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Srem District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA „MILENKO VERKIć NEŠA”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
West Bačka District
Serbian
SREDNjA TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
West Bačka District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

ELEKTROTEHNIČKA I GRAĐEVINSKA ŠKOLA „NIKOLA TESLA”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Pomoravlje District
Serbian
ELEKTROTEHNIČKA I GRAĐEVINSKA ŠKOLA „NIKOLA TESLA”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Zlatibor District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

MAŠINSKA ŠKOLA „RADOJE DAKIć”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
MAŠINSKA ŠKOLA „RADOJE DAKIć”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

MAŠINSKA ŠKOLA „PANČEVO”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
South Banat District
Serbian
MAŠINSKA ŠKOLA „PANČEVO”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Central Banat District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA „JOVAN ŽUJOVIć”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Moravica District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA „JOVAN ŽUJOVIć”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Zlatibor District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

PRVA TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Rasina District
Serbian
PRVA TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MEHATRONIKE

MAŠINSKO-ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA „GOŠA”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Podunavlje District
Serbian
MAŠINSKO-ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA „GOŠA”

TEHNIČAR MEHATRONIKE

TEHNIČKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Rasina District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA

TEHNIČAR MODELAR KOŽE

TEHNIČKA ŠKOLA ZA DIZAJN KOŽE

Secondary - Vocational secondary education
Belgrade District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA ZA DIZAJN KOŽE

TEHNIČAR OBEZBEĐENjA

EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Raška District
Serbian
EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA

TEHNIČAR OBEZBEĐENjA

TEHNIČKA ŠKOLA „NIKOLA TESLA”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Pčinja District
Serbian
TEHNIČKA ŠKOLA „NIKOLA TESLA”

TEHNIČAR OBEZBEĐENjA

EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Rasina District
Serbian
EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA

TEHNIČAR OBEZBEĐENjA

EKONOMSKO-UGOSTITELjSKA ŠKOLA „VUK KARAdžIć”

Secondary - Vocational secondary education
4 years
Podunavlje District
Serbian
EKONOMSKO-UGOSTITELjSKA ŠKOLA „VUK KARAdžIć”