Navigation

Programmes

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „BORA STANKOVIć”

Secondary - General secondary education
4 years
Pčinja District
Serbian
GIMNAZIJA „BORA STANKOVIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Raška District
Serbian
GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „STEVAN PUZIć”

Secondary - General secondary education
4 years
Srem District
Serbian
GIMNAZIJA „STEVAN PUZIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Toplica District
Serbian
GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Raška District
Serbian
GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

SREDNjA ŠKOLA MLADOST

Secondary - General secondary education
4 years
Braničevo District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA MLADOST

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

SREDNjA ŠKOLA „LUKIJAN MUŠICKI”

Secondary - General secondary education
4 years
South Bačka District
Serbian
SREDNjA ŠKOLA „LUKIJAN MUŠICKI”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „DUŠAN VASILjEV”

Secondary - General secondary education
4 years
North Banat District
Serbian
GIMNAZIJA „DUŠAN VASILjEV”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

UŽIČKA GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Zlatibor District
Serbian
UŽIČKA GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

PRIJEPOLjSKA GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Zlatibor District
Serbian
PRIJEPOLjSKA GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „MILOŠ SAVKOVIć”

Secondary - General secondary education
4 years
Šumadija District
Serbian
GIMNAZIJA „MILOŠ SAVKOVIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „DEVETI MAJ”

Secondary - General secondary education
4 years
Nišava District
Serbian
GIMNAZIJA „DEVETI MAJ”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „UROŠ PREDIć”

Secondary - General secondary education
4 years
South Banat District
Serbian
GIMNAZIJA „UROŠ PREDIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „VELjKO PETROVIć”

Secondary - General secondary education
4 years
West Bačka District
Serbian
GIMNAZIJA „VELjKO PETROVIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „JAN KOLAR” SA DOMOM UČENIKA

Secondary - General secondary education
4 years
South Bačka District
Slovak
GIMNAZIJA „JAN KOLAR” SA DOMOM UČENIKA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

VALjEVSKA GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Kolubara District
Serbian
VALjEVSKA GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA „VUK KARAdžIć”

Secondary - General secondary education
4 years
Mačva District
Serbian
GIMNAZIJA „VUK KARAdžIć”

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Belgrade District
Serbian
GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

ALEKSINAČKA GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Nišava District
Serbian
ALEKSINAČKA GIMNAZIJA

UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU

PRVA KRAGUJEVAČKA GIMNAZIJA

Secondary - General secondary education
4 years
Šumadija District
Serbian
PRVA KRAGUJEVAČKA GIMNAZIJA